Biuro polowań Polskiego Związku Łowieckiego, założone w 1991 roku.

Diana

O nas

Diana PZŁ

Biuro polowań Polskiego Związku Łowieckiego

Rok założenia 1991

Biuro polowań DIANA PZŁ Sp. z o.o. ma zaszczyt zaprosić Cię na łowiecką przygodę w Polsce. Oprócz możliwości zapolowania w kołach łowieckich zapraszamy również na polowania  do własnych obwodów, zarządzanych przez Zarząd Główny PZŁ.  Obwody te przeznaczone są wyłącznie dla naszych klientów.


Zarząd Główny Polskiego Związku Łowieckiego zarządza 18 Ośrodkami Hodowli Zwierzyny w różnych częściach Polski. Łączna  powierzchnia naszych obwodów to ponad 250 000 hektarów. Są to otwarte tereny łowieckie, zwierzyna żyje tam w stanie wolnym, a polowanie jest prawdziwą łowiecką przygodą. Na terenach OHZ PZŁ można zapolować każdą, dozwoloną prawem metodą. Zapraszamy na polowania zbiorowe oraz indywidualne na zwierzynę drobną, łowy na rogacze, dziki, byki jelenia, byki daniela, tryki muflona oraz polowania zbiorowe na zwierzynę grubą. W naszych łowiskach swoje miejsce znajdzie również sokolnik, pasjonat polowania z ptakami łowczymi oraz myśliwy pragnący zapolować na nietrofealną  zwierzynę grubą. W obecnym sezonie pozyskamy ponad 7 000 sztuk zwierzyny grubej, dysponując każdym gatunkiem zwierzyny łownej występującym w naszym kraju. Wielbiciele polowań na pióro pozyskają ponad 40 000 bażantów, kuropatw, dzikich gęsi i kaczek. 


Dokładamy wszelkich starań, żeby myśliwy goszczący w naszych łowiskach poczuł nie tylko profesjonalną i skuteczną opiekę zawodowych myśliwych, ale odczuł również poszanowanie dla polskich tradycji łowieckich oraz etykę, którą kierujemy się wykonując polowanie i dbając o łowiska. 

DIANA PZŁ – biuro polowań Polskiego Związku Łowieckiego zaprasza do rezerwacji oraz składania zamówień na polowania  – u nas sezon trwa cały rok!